NEWS Sport

Znamy skład Stainer Unii Kolejarza Rawicz na sezno 2019

Znamy już skład w jakim w sezonie 2019, ponownie wystartuje wspólna drużyna RKS Kolejarz Rawicz i Fogo Unii Leszno. Jacy zawodnicy wystąpią w żółto-zielono-biało-niebieskich barwach?

Trenerem pozostaje Roman Jankowski i tu nie mamy żadnej niespodzianki. Nadal w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz będą prezentowali się dwaj seniorzy: Damian Baliński i Arkadiusz Pawlak. Do grona polskich juniorów dołączy nowy zawodnik – Krzysztof Sadurski, który będzie debiutowały w tym sezonie swoją karierę w II lidze.

Najwięcej zmian możemy w części składu, w której znajdują się zawodnicy z poza polski. Trzech Australijczyków, Rosjanin i Czech – tych pięciu obcokrajowców wesprze szeregi zjednoczonej drużyny. W śród tej piątki znajduje się znany wszystkim – Jaimon Lidsey, który w zeszłym sezonie jeździł w rawickich barwach. Drugi z australijskich zawodników to Todd Kurtz, brat Brady Kurtza, który jest aktualnie zawodnikiem pierwszego, mistrzowskiego składu FOGO Unii Leszno. Ostatnim z zawodników pochodzących z antypodów jest Kenan Rew, który jak powiedział sam Leigh Adams – ma wielki talent.

Znowu władze Unii Leszno i Kolejarza Rawicz stawiają na drużynę składająca się z młodych zawodników. Średnia wieku w nowej drużynie wynosi 20,09 , co powoduje, że jest to jedna z najniższych średnich w polskim speedwayu. 

Skład Stainer Unii Kolejarza Rawicz na sezon 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *