Społeczeństwo

Żałoba po Prezydencie Gdańska. Wiele imprez odwołano

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda ogłosił termin Żałoby Narodowej. Zacznie się ona w piątek o godzinie 17:00, będzie to moment wprowadzenia trumny z ciałem Prezydenta Gdańska do bazyliki Mariackiej, a zakończy w dniu pogrzebu Pawła Adamowicza, czyli w sobotę o godzinie 19:00.

W tym, czasie, czyli czasie Żałoby Narodowej nie będą odbywały się imprezy. Wiele z takich wydarzeń, które miały odbyć się w tym czasie w Rawiczu zostało przesunięte na inny termin, po pogrzebie Pawła Adamowicza.

Komunikat Domu Kultury w Rawiczu

Koncert operetkowy „Podróż do krainy uśmiechu”, w którym wystąpią artyści poznańskiej sceny muzycznej ze specjalnym udziałem Daniela Kustosika został przełożony na czwartek 24 stycznia o godz. 19:00. Przepraszamy za zmianę, chcemy uszanować czas żałoby po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Widzowie mogą uzyskać zwrot pieniędzy za niewykorzystane bilety w miejscach zakupu, lub wykorzystać bilet w dniu 24.01.2019. Serdecznie zapraszamy.

 

Koncert operetkowy "Podróż do krainy uśmiechu", w którym wystąpią artyści poznańskiej sceny muzycznej ze specjalnym…

Opublikowany przez Dom Kultury w Rawiczu Wtorek, 15 stycznia 2019

 

Komunikat Biblioteki Publicznej w Rawiczu

W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Rawicka Biblioteka Publiczna odwołuje koncert 18 stycznia w Sarnowie „Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi”. O nowym terminie poinformujemy na naszej stronie.
Przekazujemy kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim prezydenta Gdańska. Łączymy się z Wami w szczerym bólu i smutku.

W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Rawicka Biblioteka Publiczna odwołuje koncert 18…

Opublikowany przez Rawicka Biblioteka Publiczna Wtorek, 15 stycznia 2019

Nowy termin Koncertu to 1 luty 2019r.

 

Komunikat Proboszcza Parafii Farnej w Rawiczu – ks. Wojciecha Prostaka

III Bal Parafialny – z uwagi na Żałobę Narodową III Bal Parafialny organizowany przez naszą parafię jest przełożony na sobotę 26 styczni godz. 20,oo. Za zmianę terminu przepraszamy, ale myślimy, że każdy to rozumie. Są jeszcze wolne miejsca. Informację i bilety do nabycia w „Salonie Piękności” przy Placu Wolności u Pani Barbary Karkosz tel.: 606 343 478 oraz w Sklepie „BIG STAR” na Deptaku Tam też można składać fanty do losowania jako nagrody podczas balu. Zapraszamy do udziału. Dochód z tego balu jeśli będzie zostanie przeznaczony na V Parafialny Dzień Dziecka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *