Kultura NEWS

W rytmie miasta, czyli co działo się na Święcie Rawicza 2019 [FILM]

Przez 3 dni byliśmy świadkami niezwykłych wydarzeń jakie miały miejsce w ten weekend na targowisku oraz w muszli przy rawickim Domu Kultury. Kto wystąpił, co się działo?

Pierwszego dnia o godz. 17:00 rozpoczął się turniej piłki nożnej plażowej kat. ORLIK (2008- 2009), następni godzinę później na „małej scenie” wystąpił Marcin Daniec. O 19:30 dał koncert zespół Marcus Arent z muzykoramy. Na zakończenie pierwszego dnia wystąpił znany wszystkim Bayer Full, który zgromadził dużą publiczność.

W sobotę o 9:00 odbył się turniej siatkówki plażowej na boisku SP 4 oraz SP 5 w Sarnowie. Dwie godziny później na targowisku miał miejsce HOLY FESTIWAL czyli Święto Kolorów któremu towarzyszyły występy grup dziecięco- młodzieżowych sekcji wokalnej Domu Kultury w Rawiczu. Od 20:00 zaczęły się najbardziej w tym dniu wyczekiwane koncerty na „dużej” scenie: FEEL, MARGARET i DJ INOX. Ostatni koncert skończył się w niedziele o godzinę po północy.

Ostatniego dnia główne atrakcję odbywały się na wyremontowanej muszli. Minirecital Agaty Nadrowskiej o godzinie 16:00 oraz przecudowny występ Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza o godzinie 17:00. Na ostatnim wydarzeniu Święta Rawicza zebrała się niebywała ilość mieszkańców Rawicza i nie tylko.

Podczas Święta Naszego Miasta dostępne były: stosika gastronomiczne i rękodzielnicze, urządzenia rekreacyjne oraz stoiska miast partnerskich: Rawicz i Attendorn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *