Rozrywka Sport

Uroczyście podsumują Rawicką Ligę Futsalu

W sobotę 23.02.2019 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 4 w Rawiczu odbędzie się uroczyste podsumowanie Rawickiej Ligi Futsalu. Przed podsumowaniem zostaną rozegrane najważniejsze mecze ligi – finał oraz mecze o 3 i 5 miejsce.

Dzień rozgrywek rozpocznie się o godzinie 16:00 od meczu o 5 miejsce, w którym drużyna KOWAL TEAM zmierzy się z FERRPOL RAWICZ. O tym kto znalazł się w meczu o 3 miejsce zadecydowała runda PLAY-OFF rywalizacji o miejsca 5-7, której tabela prezentuje się następująco : 

W meczu o 3 miejsce, który zaplanowany jest na godzinę 16:40 zmierzą się drużyny FIRE Rawicz oraz Różowe Landryny. Drużyna FIRE zapewniła sobie pozycje w meczu o 3 miejsce poprzez jeden remis oraz jedną porażkę w fazie PLAY-OFF przeciwko drużynie ELEKTRON Rawicz. Drużynie Różowych Landryn na miejsce w finale nie pozwoliła drużyna PIZZA CLUB, która pokonała Różowe Landryny dwukrotnie w fazie PLAY-OFF.

Finał zaplanowany jest na godzinę 17:25. Wystąpią w nim drużyny ELEKTRON Rawicz oraz PIZZA CLUB. Obie drużyny zapewniły sobie miejsce w finale dzięki świetnej grze w fazie PLAY-OFF.

Decyzją organizatorów RLF mecz o 3 miejsce oraz finał, będą trwały 2 razy po 15 minut, z 5-cio minutową przerwą pomiędzy połowami. W przypadku remisu, obie drużyny wykonają 5 serii rzutów karnych, aby wyłonić zwycięzce.

Po finale odbędzie się uroczyste  wręczenie medali,pucharów oraz indywidualnych nagród.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *