Kultura NEWS

Święto Rawicza – dzień drugi [WIDEO]

Sobota to najważniejszy dzień Święta Rawicz. W tym roku swoją obecnością jak zwykle zaszczyciły nas słynne, znane i lubiane osoby. Na rawickim rynku odbył się turniej piłki nożnej w kategoriach do lat trzynastu oraz open. Ponadto stowarzyszenie ,,Szansa” przeprowadziło akcję charytatywną ,, Pomagając zwierzętom, pomagamy sobie”. Na scenie odbył się przegląd twórczości przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Po południu znana między innymi z serialu ,,na dobre i na złe” aktorka Edyta Jungowska opowiedziała dzieciom o Pippi Pończoszanki. Na koniec na rynku wystąpił zespół Big Band i Cover Band z Domu Kultury w Górze.

Na targowisku odbyły się koncerty dwóch znanych zespołów. o godzinie 19 zagrał zespół ,,Blue Cafe”, który świętuje dwudziestolecie działalności. O godzinie 21 na scenie pojawił się Krzysztof Cugowski, który porwał rawicką publiczność swoimi utworami.

Krzysztof Cugowski była gwiazda zespołu,, Budka Suflera” zaśpiewał ze swoim nowym zespołem o nazwie ,,zespół mistrzów”. Na targowisku frekwencja dopisała a rawicka  publiczność bardzo chętnie śpiewała znane jej utwory wraz z wokalistami obu zespołów. Nie zabrakło także tańców.oraz tzw. bisów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *