Kultura NEWS

„Rawickie Historyje” zachwyciły publiczność [FILM]

Wczoraj w ramach obchodów 380-lecia lokacji miasta Rawicz, przed drzwiami rawickiego ratusza odbył się spektakl plenerowy – „Rawickie Historyje”

W przedsięwzięciu brało udział blisko 50 aktorów i aktorek. Gościem specjalnym, który wcielił się w rolę założyciela miasta – Adama Olbrachta Przyjemskiego, był znany aktor Wojciech Wysocki, znany m.in. z serialu TVP „Ranczo”. W spektaklu wystąpił też Teatr Ognia FLOW, oraz Teatr CORONA Florum. W spektaklu, który zgromadził dużą publikę wystąpili również: aktorzy Grupy Teatralnej DECEM Toys, oraz Rawickiego Teatru Komedii. Na płycie rynku zaprezentowali się również uczniowie rawickich szkół.

Przedstawienie oparte na fragmentach książek Józefa Miedzińskiego zrobiło duże wrażenie na rawiczanach. Elementy projekcji laserowych, pokazów z użyciem ognia i środków pirotechnicznych, oraz oczywiście genialna gra aktorów sprawiły, że spektakl ten zapewne będzie na długo zapamiętany.

Reżyserom – Dariuszowi Taraszkiewiczowi i Sylwestrowi Różyckiemu, oraz wszystkim aktorom GRATULUJEMY!

Osoby, które nie mogły zobaczyć spektaklu „Rawickie Historyje” zapraszamy do oglądnięcia materiału filmowego zawierającego całe przedstawienie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *