Sport Społeczeństwo

Pinky Gang oraz Bright Lightning królują w pierwszej edycji turnieju w SP6

W Szkole Podstawowej nr 6 od dwóch miesięcy trwały rozgrywki związane z I edycją Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej zyskał dużą popularność zarówno w klasach szkoły podstawowej jak i w oddziałach gimnazjalnych. W kategorii dla klas 7 szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych do najlepszej czwórki dostały się następujące drużyny: Black Squad, Pinky Gang, Rebelia oraz Czerwone Diabły. W kategorii IV-VI SP najlepszą dwójką okazały się drużyny Bright Lightning i Czerwone Diabły.

 

W dniu 9 lutego br. zostały rozegrane trzy najważniejsze mecze w całym turnieju:

  • finał klas VII i gimnazjalnych pomiędzy Pinky Gang, a Czerwonymi Diabłami
  • Mecz o 3-cie miejsce rozegrały drużyny Rebelia i Black Squad
  • w finale klas młodszych udział wzięły Bright Lightning i Czerwone Diabły

Mecz finałowy wygrała drużyna Pinky Gang z wynikiem 3 : 2. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Black Squad powalając drużynę Rebelia wynikiem 3:0. Finał młodszej kategorii wiekowej wygrała drużyna Bright Lightning pokonując w rzutach karnych Czerwone Diabły 3:2 (1:1).

Podczas turnieju zostały również nagrody indywidualne w kategoriach: Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz, Najlepszy Zawodnik Finału.

Podczas piątkowych meczów zawodnicy byli wspierani dopingiem ze strony uczniów, którzy przygotowali się do roli kibiców perfekcyjnie, Wiele z uczniów ubrali się w barwy swoich faworytów, przygotowali transparenty oraz rozmaite okrzyki, które wspomogły wszystkie drużyny

W przerwie finałowego meczu kibiców zabawiał zespół tancerek ,,Sweet Dreams” ze swoim znakomitym układem tanecznym.

Więcej informacji od samego dyrektora szkoły w materiale WIDEO.

 

FOTO : Weronika Bugajewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *