Sport

Nienajlepszy początek nowej kolejki. Rawia przegrała z Wiarą Lecha.

Na inaugurację rundy wiosennej do Rawicza przyjechała drużyna Wiary Lecha. Piłkarze Rawii zaczęli sezon nie najlepiej, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Spotkanie na rawickim stadionie od początku nie układało się po myśli gospodarzy. Już w trzeciej minucie padła pierwsza bramka dla gości. Ogółem do przerwy nasi piłkarze przegrywali już 0:3. Początek drugiej połowy był dla Rawii obiecujący. Jednak w 53 minucie piłkarze ,,kiboli” trafili do naszej bramki po raz czwarty. Gospodarze szukali okazji, by zdobyć honorową bramkę. Ich starania zostały nagrodzone. W doliczonym czasie gry Tomasz Wawrzyniak zdobył bramkę dla rawii.

Rawia RAWAG Rawicz – Drużyna Wiary Lecha 1:4

Następny mecz piłkarze Rawii zagrają w Poznaniu z drużyną seniorską Akademii Reissa Poznań