Kultura NEWS

MUZYKORAMA powraca ! [FOTO]

MUZYKORAMA, czyli kultowy rawicki konkurs rockowy powrócił po latach nieobecności! Usłyszeliśmy 6 zespołów i Marka Piekarczyka. Co się działo? Kto wygrał?

W sobotę (25.05) w parku przy Domu Kultury wystapiło 6 zespołów, które zakwalifikowały się do finału konkursu MUZYKORAMA. Od południa w muszli koncertowej zagrały kapele: PROWLER – Rawicz, ONE OCEAN – Poznań, IN SILENCE – Kamień Pomorski, MENDORFINA, MARCUS ARENT – Wołów oraz ROCK IMAGINATION. W jury zasiadł między innymi: Marek Piekarczyk, którego mocne brzmienie w koncercie „Marek Piekarczyk akustycznie” mogliśmy usłyszeć po godzinie 21:00. Znany wokalista rokowy zagrał kultowe polskie piosenki, zbierając przed muszlą w rawickim parku przy Domu Kultury spory tłum fanów.

Sesje nagraniową w studio wygrał zespół One Ocean. Profesjonalny teledysk Marcus Arent. Gran Prix zwyciężył zespół In Silence. Szczegółowa relacja 

O godzinie 21:00 odbył się koncert akustyczny Marka Piekarczyka, który zgromadził liczną widownię na teren parku, nie tylko z Rawicza. Mogliśmy usłyszeć kultowe polskie piosenki np. TSA- 51. Szczegółowa relacja wraz z reportażem filmowym wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *