Sport

,,Młoda Rawia” na turnieju Tatry Cup w Zakopanem

Od 22 czerwca w Zakopanem odbywał się turniej Tatry Cup, w którym zagrały dwie drużyny rawickich orlików. Oprócz piłkarzy i trenerów w Zakopanem pojawili się rodzice młodych zawodników, którzy z trybun dopingowali swoje dzieci. Zmagania piłkarzy można było obserwować przez pięć dni.

Wyniki końcowe Rawii były imponujące, bowiem pierwsza drużyna po porażce z drużyną z Głuchołazów, oraz po pokonaniu drużyn z Drawska Pomorskiego i Kostrzyna nad Odrą zajęła trzecie miejsce.

Dzisiaj w Zakopanem zakończył się turniej Tatry Cup. Pierwsza drużyna Młodej Rawii Rawicz po porażce 1:3 z Hattrick Głuchołazy i pokonaniu 7:0 AP Drawsko Pomorskie oraz 3:1 Celulozy Kostrzyn nad Odrą, zajęła III miejsce w turnieju głównym – pisze Marcin Stochaj, trener AP Młoda Rawia

Druga drużyna po pokonaniu drużyn z Głuchołazów, Radyminia i Przecławia zajęła pierwsze miejsce i do Rawicza wracali z pucharem Nosala. Po turnieju nadszedł czas na odpoczynek zarówno zawodników jak i trenerów. Regeneracyjny dzień zawodnicy AP Młoda Rawia spędzili  wodach termalnych w Szaflarach. Podczas całego turnieju AP Młoda Rawia rozegrała 12 spotkań z drużynami z całej Polski. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *