Sport

Prezes RKS Kolejarz Rawicz rezygnuje

Dnia 5 pażdziernika br. prezes Stainer Unii Kolejarza Rawicz Andrzej Kużbicki zakończył pracę jako prezes w RKS Kolejarz Rawicz. Sezon 2018 był dla naszego klubu bardzo udany, przede wszystkim dzięki ogromnej pracy prezesa, który doprowadził do fuzji pomiędzy Kolejarzem Rawicz, a Fogo Unią Leszno. Poniżej fragment oficjalnego oświadczenia pana prezesa z dnia 5 pażdziernika 2018 roku, które opublikowane zostało na oficjalnej stronie Stainer Unii Kolejarza Rawicz.

Na wstępie bardzo chciałbym podziękować kibicom za miłe słowa dotyczące mojej prezesury w ostatniej kadencji zarządu klubu RKS Kolejarz. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie był to dla mojej osoby łatwy w życiu okres. Nałożyło się wiele spraw i obowiązków nad którymi ciężko mi było zapanować a momentami ukochany żużel, który miał być hobby stawał się udręką.
Dałem radę i odczuwam ogromną radość, że dzięki współpracy z Unią Leszno w tym sezonie mogliśmy wszyscy w końcu cieszyć się zwycięstwami naszej drużyny a także awansem do rundy play-off. Dla wszystkich z nas był to zaszczyt współpracować z Mistrzami Polski oraz takimi osobami jak nasz trener Roman Jankowski, Damian Baliński czy też Adam Skórnicki w sezonie 2017. Nasz zespół stworzyli fajni zawodnicy i wszyscy pokazali się z bardzo dobrej strony.
Nie będę dalej mógł pełnić funkcji prezesa klubu, ale nie oznacza to, że z niego odchodzę.
Muszę w pierwszej kolejności zająć się swoimi firmami aby dalej móc wspierać i udzielać się w Kolejarzu.
Pozostanę nadal jako jego członek i przede wszystkim chciałbym reprezentować nasz klub w Lesznie, w rozmowach na temat przedłużenia naszej współpracy na kolejny sezon.
Deklaruję również pomoc nowemu zarządowi klubu, lecz ważne jest aby to on zajął się wszelkimi sprawami RKS ponieważ mi brakowało już na to wszystko czasu.
Jeszcze raz dziękuję tym, którzy docenili moją pracę w klubie podkreślam dalszą chęć pomocy w roli członka klubu.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Andrzej Kuźbicki

Panu Andrzejowi życzymy powodzenia, a nowego prezesa mamy poznać 25 pażdziernika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *