Inwestycje

Kort tenisowy zadaszony [FOTO]

Zakończyła się inwestycja w ramach zeszłorocznego budżetu obywatelskiego, której celem było zadaszenie kortu tenisowego na stadionie OSiR przy ulicy Sportowej. Jak prezentuje się nowy obiekt?

Po ponad roku od wyboru tej inwestycji w budżecie obywatelskim możemy ją podziwiać w rzeczywistości. Hala pneumatyczna stanęła na jednym z dwóch kortów tenisowych na stadionie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu przy ulicy Spokojnej. Obok pięcio-łukowej hali stanął budynek w którym mieści się zaplecze techniczne, sanitarne, oraz szatnie dla korzystających z kortów. Prace związane z zadaszeniem kortu przeprowadziła lokalna firma Hurst. Całość kosztowała 680 tys. złotych.

Jak informuje Maciej Szymkowiak – dyrektor OSiR w Rawiczu, pierwsi tenisiści będą mogli korzystać z zadaszonego kortu od kwietnia. Z hali będzie mógł korzystać każdy, ale na razie cennik nie jest jeszcze znany. Jak dodał dyrektor OSiR-u, w najbliższym czasie na hali zostaną również zamontowane siedziska dla widowni, która będzie mogła oglądać rozgrywane mecze. 

foto: Gmina Rawicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *