NEWS Polityka

Jak wygląda plan wizyt Ewy Kopacz w Rawiczu?

foto: facebook-Ewa Kopacz

Już jutro Rawicz odwiedzi była marszałek sejmu, minister zdrowia i premier – Ewa Kopacz. Posłanka odwiedzi nasze miasto w ramach swojej kampanii wyborczej w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Ewa Kopacz jest nr 1 na liście Koalicji Europejskiej w województwie Wielkopolskim. Podczas swojej kampanii wyborczej była premier odwiedza różne miejscowości w całym regionie. Następnym miejscem do jakiego dotrze Ewa Kopacz podczas swojej podróży po Wielkopolsce jest Rawicz. Jak wygląda plan na jutrzejszą wizytę byłej premier w Rawiczu?

Według planu posłanka powinna pojawić się w Rawiczu chwilę po godzinie 10:00. Na godzinę 10:30 zaplanowano spacer po centrum miasta, głównie ulicami: 17 stycznia, Rynek i Wojska Polskiego – przekazuje nam przewodniczący PO RP w powiecie rawickim – Jacek Gwizdek. W tym czasie mieszkańcy będą mieli okazję porozmawiać z byłą premier, kandydatką na europosła.

Około godziny 11:15 Ewa Kopacz złoży wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego. Po tym wydarzeniu na godzinę 11:30 zaplanowano konferencję prasową z przedstawicielami lokalnych mediów. 

Ostatnim punktem oficjalnej wizyty Ewy Kopacz będzie oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Rawiczu. Tam była premier i minister zdrowia spotka się z pacjentami, oraz personelem medycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *