Sport

Dramatyczna sytuacja w Kolejarzu, Damian Baliński kontuzjowany.

Jak wygląda sytuacja w klubie żużlowym Stainer Unia Kolejarz Rawicz ? Dlaczego nikt nie wypowiada się na temat stanu zdrowia Damiana Balińskiego ?

Sytuacja w  Rawickich Niedźwiadkach jest bardzo zaskakująca, ponieważ pamiętamy jeszcze z zeszłego roku, gdy rawicki klub walczył o pierwsze miejsce w tabeli. Stadion pękał od dużej ilości kibiców, którzy wspierali swoją drużynę. Jednak w tym roku Niedźwiadkom nie idzie zbyt dobrze. Mecz z Wilkami Krosno przegrali 52:38. Tym sposobem oddalają się od wejścia do fazy play-off.
Rawicka drużyna ma do odegrania jeszcze dwa mecze w tym sezonie:
27 lipca Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Euro Finannce Polonia Piła
4 sierpnia ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

W składzie na mecz z Krosnem zabrakło Damiana Balińskiego, który jest czołowym zawodnikiem. Z portali społecznościowych zawodnika wiemy, że doznał kontuzji, jednak klub nie ogłosił tego oficjalnie. Podczas treningu kontuzji doznał młody zawodnik Tymoteusz Picz. To kolejne złamanie w tym roku. Badania wykazały, że młodzieżowiec ma złamany obojczyk.

Dlatego zadaliśmy klubowi poniższe pytania.

Dlaczego Niedźwiadki nie jeżdżą jak sprzed roku ? Jaki jest stan zdrowia Damiana Balińskiego, kiedy będzie mógł znowu się ścigać ? Jaka jest sytuacja w rawickim klubie ?
Na te pytania musimy sami znaleźć odpowiedź, ponieważ nie udało nam się skontaktować z Prezesem RKS Kolejarz Rawicz. 

 

Czytaj dalej:

Cała prawda o kolejarzu. Prezes opowiada o sytuacji w klubie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *