Kultura

Dni Rawicza 5-7 lipca 2019 – co w tym roku oferuje nam miasto? [FILM]

foto: Archiwum

Znamy już przedsmak tego co w tegorocznych obchodach dni Rawicza możemy się spodziewać, ale czy to wszystko?

Dom Kultury oraz Urząd Gminy już zaprezentował nam jacy artyści w tym roku wystąpią na rawickich scenach. Zaszły także zmiany w organizacji imprezy.

Wydarzenie, w porównaniu z ubiegłorocznym, będzie odbywać się głównie w rejonie targowiska oraz domu kultury. Występy w obrządku chronologicznym kolejno każdego następnego dnia będą się odbywały na innej scenie.

Pierwszego dnia obejmą one tzw. małą scenę, która stanie na targowisku. Na tej estradzie wystąpią w piątkowe popołudnie tacy artyści jak: Marcin Daniec, czy Bayer Full. Sobotę zaczniemy już z samego rana turniejem piłki plażowej i zabawą z kolorowymi proszkami w ramach Święta Kolorów – Holi. Wieczorem natomiast, na dużej scenie zlokalizowanej również na targowisku wystąpią: Feel z Piotrem Kupichą, Margaret, a drugi dzień Święta Rawicza zakończy się imprezą w rytm muzyki, którą zagra dla wszystkich DJ INOX. Na ostatni dzień trzydniowe imprezy planowany jest mini recital Agaty Nadrowskiej i koncert w wykonaniu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Wszystkie niedzielne wydarzenia będą odbywały się w muszli koncertowej, znajdującej się w parku przy DK. 

Na uczestników imprezy czekają także stoiska oferujące ofertę gastronomiczną, dla pełnoletnich również alkohol, a dla najmłodszych standardowo balony i inne obiekty odchudzające portfele rodziców.

Czekamy z niecierpliwością i serdecznie zapraszamy rawiczan na to wydarzenie. Relacje z Święta Rawicza 2019 będą mogli państwo zobaczyć jak zawsze w Telewizji RTM. poniżej szczegółowy plan imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *