Kultura

Czy powrócą „Parkowe Niedziele”?

Coraz częściej w komentarzach pod artykułami, czy postami na portalach społecznościowych, odnoszących się do parku przy Domu Kultury w Rawiczu i zabytkowej muszli koncertowej pojawiał się temat powrotu do „Niedziel Parkowych”. Czy lubiane przez rawiczan niedzielne spotkania w parku przy DK powrócą?

Dom Kultury stara się cały czas wychodzić na przeciw oczekiwaniom mieszkańców. Pojawiają się też pomysły powrotu do istniejących dawniej wydarzeń kulturalnych, które w śród mieszkańców cieszyły się dużą popularnością. Już wiadomo, że w tym roku po sześciu latach przerwy do Rawicza powróci festiwal muzyki rokowej „Muzykoroama”. Wszystko to ma związek z zakończeniem prac remontowych w parku przy Domu Kultury. To właśnie w muszli koncertowej mają odbyć się koncerty w ramach tego konkursu. 

Inną z imprez cyklicznych, która odbywała się w parku przy DK były wywołujące sentyment u wielu mieszkańców „Niedziele Parkowe” do których rawicki Dom Kultury zamierza powrócić.

W związku z rewitalizacją przestrzeni w parku przy domu kultury w Rawiczu chcemy, aby „Niedziele Parkowe” powróciły na mapę wydarzeń kulturalnych Rawicza.
Czy formuła z poprzednich lat Państwu odpowiada, czy słuszniejsze jest organizowanie imprez parkowych w sobotę?
Czekamy na wasze opinie! – czytamy w komunikacie Domu Kultury w Rawiczu.

Swoją opinię na temat nowych niedziel, a może sobót parkowych można wyrazić w ankiecie utworzonej przez rawickie DK. Link do ankiety: Ankieta Dom Kultury w Rawiczu – „Niedziele Parkowe”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *