Społeczeństwo

Brewicz ze zniżkami dla seniorów – Miejsce Przyjazne Seniorom

Rawicki browar jako pierwszy dołączy do programu miejscy przyjaznych seniorom, tworzonego przez rawicki Punkt Wsparcia Seniora.

Program miejsc przyjaznych seniorom ma za zadanie stworzyć mapę gdzie osoby starsze, będą mogły skorzystać z oferowanych im usług, czy ofert, ale też korzystać z specjalnie stworzonych dla nich zniżek.

Jako pierwszy z rawickich firm, do programu przystępuje Brewicz Browar&Restauracja. W specjalnej ofercie jaką zaproponował rawicki browar rzemieślniczy możemy znaleźć: 15% zniżki na wszystkie dania i napoje, oraz od poniedziałku do piątku kawę tańszą o 50%.

Oprócz tych dwóch ofert jakie zaproponowała restauracja. Właściciele proponują też imprezy tematyczne, czy dancingi, albo organizowani9e wspólnej gry w bingo. Brewicz proponuje również, aby każda środa była w ich browarze Dniem Seniora. Właściciele restauracji czekają na inne sugestie, a przedstawiona oferta wejdzie w życie po zaakceptowaniu jej przez seniorów.

Rawicki Punkt Wsparcia Seniora cały czas prowadzi rozmowy również z innymi rawickimi firmami, instytucjami i restauracjami, w celu poszerzenia oferty w ramach programu Miejsc Przyjaznych Seniorom. 

foto: Brewicz Browar i Restauracja

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *